Bonucci’den Eski Hocasına İlişkin Dikkat Çeken Açıklama

Süper Lig devi Fenerbahçe’nin devre arasında renklerine bağladığı Leonardo Bonucci, sezonun sona ermesiyle futbol kariyerine noktaladı. Bonucci, La Gazzetta dello Sport’a açıklamalarda bulundu.

“YANLIŞ YAPTIĞIMDA SONUÇLARINA KATLANDIM”

Juventus’ta oynadığı dönemde teknik direktör Massimiliano Allegri ile ilgili yaşadığı tartışmaya ilişkin konuşan Bonucci, “İçgüdüsel bir tepkiydi, daha iyi yönetebilirdim. Bunun yerine yaptığım seçimler, beni bir futbolcu ve bir insan olarak geliştiren durumların sonuçlarıydı. Bu günlerde takım içinde doğru şekilde davrandığımın kanıtını elde ettim. En güzel kısmı da takım arkadaşlarımdan gelen özel mesajlardı. Bir oyuncu olarak iyi bir kariyerim oldu ancak hiçbir zaman maske takmadım. Her zaman kendim oldum ve yanlış yaptığımda da sonuçlarına katlandım.” ifadelerini kullandı.

“SÜRECİ FARKLI BİR ŞEKİLDE YÖNETEBİLİRDİ”

Allegri ile yaşadığı tartışma sonrası Juventus’tan ayrılmasıyla ilgili olarak ise Bonucci, “Farklı bir son isterdim. Herkes inandığı gibi davranır ama bence beni kadroda istemese bile süreci farklı bir şekilde yönetebilirdi.” dedi.

“JUVENTUS İLE ŞAMPİYONLAR LİGİ”

Futbolculuğun ardından antrenörlük için hazırlık yapmaya başlayan Bonucci, hayali için, “Oyuncu olarak başaramadığım için Juventus’ta teknik direktör olarak Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir